Wizyta rodziców kleryków kursu I

W niedzielę 16 marca odbyło się spotkanie z Rodzicami i Rodzeństwem alumnów I kursu naszego Seminarium. Po konferencji i rozmowie z przełożonymi, Rodzice udali się na Mszę Świętą koncelebrowaną, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Rektor Jan Grzeszczak. Następnie zebrani przeszli do seminaryjnego refektarza na obiad, a później do pokoi kleryckich, by wspólnie spędzić czas przy kawie. Kolejnym punktem dnia była wizyta w Centrum Józefologicznym, gdzie miał premierę film nakręcony przez braci z kursu pierwszego pt.: ,,Dobrze nam tu”. Obraz ten z przymrużeniem oka ukazywał codzienne życie seminaryjne. Praca kleryków została nagrodzona brawami. Na koniec spotkania wszyscy pojechali na Gorzkie Żale do parafii błogosławionej Matki Teresy na Ogrodach.