Spotkanie z rodzicami kleryków I kursu

W niedzielny poranek 20 marca na Furcie naszego Seminarium przywitaliśmy nasze Rodziny, które przybyły, by nas odwiedzić. Na początek nasi Bliscy spotkali się w Sali konferencyjnej z Moderatorami WSD. Następnie była możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty w Kaplicy, gdzie o godzinie 11:00 odbyła się Uroczysta Eucharystia, pod przewodnictwem ks. prałata rektora Aleksandra Gendery.

Słowo Boże przeczytał i homilię wygłosił Ojciec duchowny ks. kan. Michał Pacyna. Kolejnym punktem programu był wspólny posiłek, po którym udaliśmy się do naszych pokojów na „kawę i ciasto”. O godzinie 14:30 spotkaliśmy się wspólnie na Auli, by obejrzeć spektakl, przygotowany przez nasz kurs. Spotkanie zakończyło się w Kaplicy Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, gdzie razem zgromadziliśmy się na Nabożeństwie Gorzkich Żali.

kl. Łukasz