Mistrzostwa Polski Seminariów Duchownych w Halowej Piłce Nożnej

14 lutego 2015 roku, klerycka reprezentacja piłkarska udała się do Białegostoku na VII Mistrzostwa Polski Seminariów Duchownych w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z całej Polski. Walka na boisku była od początku do końca, efektem czego udało się naszej drużynie wyjść z grupy i awansować do ćwierćfinałów. Niestety na tym etapie trafili na gospodarza rozgrywek i jak się później okazało, ponownego mistrza Polski. Niewiele zabrakło, aby awansować do półfinału. Węcej wiadomości o samym turnieju tutaj.

Jednakże nie był to koniec aktywności kaliskich alumnów na ziemi białostockiej. Wykorzystując okoliczności odwiedzili Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie, parafię w Sokółce, gdzie w 2008 roku miał miejsce cud eucharystyczny, kaplicę Sióstr Jezusa Miłosiernego, gdzie mieszkał i zmarł bł. ks. Michał Sopoćko oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, gdzie znajduje się jego krypta i relikwie. W drodze powrotnej, zatrzymując się w Warszawie, zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego. Dobry to był czas! Bogu niech będą dzięki! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej, a także na stronach AWSD w Białymstoku.

Galeria 1 na stronie AWSD w Białymstoku

Galeria 2 na stronie AWSD w Białymstoku