Ks. dr Władysław Czamara gościem czwartkowym

W czwartek, 14 maja 2015 roku, wspólnota naszego Seminarium gościła w swoim gronie księdza doktora Władysława Czamarę, proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku, jednego z wykładowców naszego Seminarium. Ksiądz Władysław Czamara przewodniczył uroczystej Mszy świętej, którą koncelebrowali ks. Rektor Jan Grzeszczak oraz ks. Wicerektor Piotr Górski. Ponadto główny celebrans wygłosił homilię do zgromadzonych w seminaryjnej kaplicy kleryków. Ks. Czamara podkreślił, jak ważna jest formacja seminaryjna i jak wiele sił trzeba wkładać, aby możliwie najlepiej przygotować się do posługi kapłańskiej. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się do refektarza, gdzie miała miejsce wspólna uroczysta kolacja.