Gość czwartkowy - ks. Jacek Andrzejczak

Dnia 12 stycznia 2017 roku uroczystej Mszy Świętej czwartkowej w naszej wspólnocie przewodniczył ksiądz Jacek Andrzejczak, Dyrektor Caritas.

Ksiądz Jacek Andrzejczak święcenia kapłańskie przyjął 27 maja 2010 roku. Od czerwca 2014 roku pełni funkcję Dyrektora Caritas diecezji kaliskiej.

W czasie homilii główny celebrans podzielił się swoimi refleksjami dotyczącymi posługi kapłana. Opowiedział także, jakie zadania spełnia Caritas oraz w jaki sposób pomaga się tam osobom potrzebującym. Czynienie miłosierdzia osobom potrzebującym jest jednym z najważniejszych zadań, jakie powinien wypełniać każdy chrześcijanin, bo to w obliczu tych osób zauważamy oblicze samego Chrystusa.