Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa

W sobotę, 2 grudnia 2017 roku rozpoczął się Nadzwyczajny Rok Świętego Józefa Kaliskiego, który potrwa aż do dnia 6 stycznia 2019 roku.

XXI rocznica sakry Biskupa Edwarda

W czwartek, 30 listopada 2017 roku przypadła XXI rocznica przyjęcia sakry biskupiej przez księdza Biskupa Edwarda Janiaka.

Rekolekcje dla młodzieży

W piątek, 24 listopada 2017 roku o godzinie 17:00 w naszym seminarium rozpoczęły się rekolekcje dla młodzieży męskiej trwające do niedzielnego popołudnia.

Dzień skupienia

W środę, 15 listopada 2017 roku o godzinie 21:00 rozpoczął się dzień skupienia, który prowadził ksiądz Łukasz Skoracki – Dyrektor Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej.

Msza święta za Ojczyznę

W narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada 2017 roku wspólnota naszego seminarium uczestniczyła w uroczystej Eucharystii w intencji naszej Ojczyzny, która była sprawowana o godzinie 11:15 w kaliskiej Katedrze.

Imieniny Ojca duchownego ks. Marcina Załężnego

W piątek, 10 listopada 2017 roku wspólnota naszego seminarium świętowała imieniny Ojca duchownego, księdza Marcina Załężnego.

Gość czwartkowy – ksiądz Karol Gibki

W czwartek, 9 listopada 2017 roku wspólnota naszego seminarium gościła w swoim gronie księdza Karola Gibkiego.

Obłóczyny kleryka Karola Raczaka

We wtorek, 31 października 2017 roku o godzinie 18:30 w kościele pod wezwaniem świętego Pawła w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła się uroczysta Msza święta, w czasie której alumn III roku naszego seminarium pochodzący z tamtejszej parafii przyjął strój duchowny.

Gość czwartkowy – ojciec Luca Bovio IMC

W czwartek, 26 października 2017 roku, w Tygodniu Misyjnym, wspólnota naszego seminarium gościła w swoim gronie ojca Luca Bovio IMC – Sekretarza Krajowego Papieskiej Unii Misyjnej w Polsce, który przewodniczył uroczystej Eucharystii.

Imieniny Ojca duchownego ks. Łukasza Pondla

W sobotę, 21 października 2017 roku wspólnota naszego seminarium świętowała imieniny Ojca Duchownego Łukasza Pondla, które przypadały na dzień 18 października.